fbpx

O mnie

Nazywam się Bartek Kłosiński i zapraszam Cię w podróż do świata efektywnej nauki.

Od 10 lat pracuję jako trener efektywnej nauki. Nic nie daje mi takiej satysfakcji, jak praca z rodzicami i ich dziećmi. Każda z sesji, którą prowadzę, emanuje inną energią i daje unikalną możliwość wpłynięcia na przyszłość młodego człowieka.

Gdy pracuję z rodzicami i ich dziećmi, zachwyca mnie, jak poznanie właściwych technik uczenia się wpływa na ich motywację i chęć do nauki. Staram się też wydobyć i wzmocnić naturalną ciekawość dziecka i entuzjazm, który pojawia się na tym wyjątkowym etapie rozwoju, jakim jest edukacja.

W sesjach efektywnej nauki uwielbiam atmosferę skupienia i zaangażowania, która udziela się wszystkim uczestnikom. Spokojne tło emocjonalne, budowanie nastawienia na rozwój, tworzenie przestrzeni do nauki, inspirujące materiały i ciepła atmosfera sprawiają, że zarówno dzieci jak i ich rodzice czują się zmotywowani do wspólnego odkrywania.

Mam też okazję obserwować, jak rodzina rozwija się i zmienia, kiedy spotykamy się ponownie na kolejnych sesjach. W tych chwilach nie obowiązują sztywne zasady. To dzieci i ich potrzeby edukacyjne są na pierwszym miejscu, do nich dostosowuję tempo i metody mojej pracy. 

Aby osiągnąć prawdziwe zrozumienie i ciekawość, musimy nawiązać ze sobą więź. Czasem wystarczy wartościowa rozmowa o planach i marzeniach a innym razem zastanowienie się nad głębszym pytaniem. Dlatego w mojej przestrzeni edukacyjnej  przygotowuję stymulujące zadania i tworzę przyjazne środowisko.

Moja rola jako trenera efektywnej nauki to nie tylko dzielenie się wiedzą, ale przede wszystkim wspieranie Was i Waszych dzieci w odkrywaniu radości z uczenia się.

Wierzę, że każde dziecko posiada nieograniczony potencjał, a odpowiednie narzędzia i metody mogą pomóc w jego odkryciu i rozwoju.  Jako ojciec 11-letniej córki, codziennie doświadczam, jak techniki efektywnej nauki, wpływają na jej rozwój i sposoby przyswajania wiedzy.

Zapraszam Was do współpracy, abyśmy razem mogli stworzyć przestrzeń, w której Wasze dzieci będą rozwijać swoje pasje, umiejętności i ciekawość świata. To wspólna podróż, na której będziemy budować fundamenty dla przyszłości Waszych dzieci, ucząc ich, jak skutecznie zdobywać wiedzę i czerpać z niej przyjemność. Dołączcie do mnie i zobaczcie, jak efektywna nauka może pozytywnie wpłynąć na edukację Waszych dzieci, otwierając przed nimi drzwi do świata pełnego możliwości.

Masz pytania? Napisz do mnie.

Zostaw swoją wiadomość, a ja skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Twoje Imię*
Twój Email*
0 of 350
error: Content is protected !!
Scroll to Top