Zmotywuj się do Nauki

i Ucz się z Przyjemnością

Odkryj jak szybko, łatwo i skutecznie zmotywować się do nauki.

E-BOOK + RYSUNKOWE STRESZCZENIE

Z tym e-bookiem i sketchnotkami:

  • Wzbudzisz w sobie trwałą motywację za pomocą odpowiednich pytań.
  • Zmniejszysz opór mózgu przed rozpoczęciem nauki.
  •  Pożegnasz odwlekanie (prokrastynację) i wystartujesz z nauką. 
  • Skutecznie zaplanujesz naukę i ominiesz pojawiające się przeszkody.
  • Zachowasz motywację na dłużej i będziesz uczyć się skutecznie.
  • Sprawisz, że nauka znów stanie się przyjemnością.
  • Zwiększysz i utrzymasz swoją motywację do nauki.
  • Poznasz najważniejsze strategie tworzenia nieograniczonej motywacji i wiele, wiele więcej!

Z mojej wiedzy i doświadczenia korzystają:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika | edupage.org | UMSC | studentnews.pl | szkolnastrona.pl

Dlaczego ten E-book jest taki skuteczny?

Ponad 100 stron praktycznej wiedzy

E-book „Motywacja do nauki” to ponad 100 stron wypełnionych po brzegi wiedzą i praktycznymi przykładami jak rozpalić w sobie i utrzymać ogień motywacji. To 36 sprawdzonych strategii i sposobów opartych na wiedzy jak działa mózg ludzki i psychologii, dzięki którym przełamiesz opór przed rozpoczęciem nauki i konsekwentnie będziesz ją kontynuować, aż do osiągnięcia sukcesu.

Rysunkowe streszczenie E-booka

Uzupełnieniem e-booka jest siedem fantastycznych notatek wizualnych, które ułatwią Ci zapamiętanie i wdrożenie wszystkich pomysłów w życie. Każda sketchnotka jest streszczeniem rozdziału i zawiera najważniejsze wskazówki jak zmotywować się do nauki. Są to graficzne wyzwalacze motywacji, które możesz wydrukować lub ustawić je jako tło pulpitu swojego ekranu, aby w chwili odpływu motywacji natychmiast ponownie wzbudzić ją w sobie.

Dodatkowe gratisy do E-booka

Mini E-book „18 sposobów na motywację” + Dwie tapety na pulpit 

Wartość 9 zł


Mini E-book „Siła woli – Jak ją zbudować?” + Mapa Myśli 

Wartość 11 zł

Opinie o e-booku "Motywacja do Nauki"

E-book Bartka jest jednym z niewielu, który w tak istotny sposób zmienił mój sposób myślenia i podejście do motywacji. Dzięki niemu od nowa zaczełam się rozwijać i czuje się z tym naprawdę dobrze.


Beata Suchecka - Copywriterka

Bardzo motywująca i wartościowa pozycja. Polecam wszystkim osobom, które chcą cokolwiek w życiu osiągnąć, a brakuje im motywacji do nauki. Naprawdę świetny e-book i te sketchnotki - prawdziwa petarda!


Dominik Legieć - Student

Trudno Ci się zmotywować do nauki? 

Przełam tę barierę dzięki prostym i łatwym w użyciu sposobom, które pozwolą Ci łatwo zmotywować się do nauki i czerpać z niej przyjemność.

Czy nauka sprawia, że jesteś zdemotywowany i znudzony? Czy marzysz o tym, by uczyć się z łatwością? Czy chcesz, aby nauka była przyjemnym doświadczeniem, do którego chętnie wracasz? E-book „Motywacja do nauki” zawiera praktyczne wskazówki, strategie i ćwiczenia, które wzbudzą w Tobie motywację. Dzięki niemu zidentyfikujesz i usuniesz bariery, które powstrzymują Cię przed wykorzystaniem Twojego nieograniczonego potencjału uczenia się. Dowiesz się również, jak ułatwić sobie rozpoczęcie nauki, jak planować i trzymać się planu oraz utrzymać motywację.

Jeśli nie masz pojęcia, jak działa motywacja, nie martw się, w tym e-booku znajdziesz łatwe do wdrożenia strategie, które nie wymagają żadnej wiedzy. I nawet jeśli wcześniej nie udało Ci się zastosować wszystkich innych strategii motywacyjnych, to ten e-book i dołączone do niego notatki wizualne pokazują, jak się ich trzymać i wyrobić sobie nowe wartościowe nawyki.


Dodatkowo otrzymasz

Mini E-book „18 sposobów na motywację do nauki” + Dwie tapety na pulpit

W tym mini e-booku znajdziesz zestaw 18 sprawdzonych metod jak zmotywować się do nauki. Każda metoda zilustrowana jest grafiką zawierającą najistotniejsze wskazówki. Dzięki temu skuteczniej zapamiętasz informacje i zaczniesz je praktykować na co dzień. 


Uzupełnieniem e-booka są dwie tapety na pulpit na podstawie E-booka. Każda z tapet zawiera dziewięć najważniejszych wskazówek jak zmotywować się do nauki. Są to graficzne wyzwalacze motywacji, do których możesz mieć dostęp w zasięgu jednego kliknięcia. Wystarczy, że ustawisz je jako tło pulpitu swojego ekranu i w chwili odpływu motywacji spojrzysz na nie, aby ponownie odnaleźć w sobie motywację

Mini E-book „Siła woli – Jak ją zbudować?” + Mapa Myśli

Ten mini e-book pokazuje, jak rozwinąć siłę woli, odwagę i samodyscyplinę potrzebne do pokonania każdej przeszkody stojącej między Tobą a Twoim celem. Dodatkowo do e-booka dołączone jest graficzne streszczenie najważniejszych informacji w formie fantastycznej mapy myśli.

© Company Name. All rights Reserved I Disclaimer

error: Content is protected !!
Przewiń do góry